Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Çilenin Böylesi

Kategori: Edebiyat Yazar: Hüseyin Üzmez Yayınevi: Timaş Yayınları

Çilenin Böylesi

  • ISBN: 9789757544999
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 368
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
"Düşünüyorum da: Hapishane yıllarından bana ne kaldı? Basit bir ders= Samimi olmak… İnsan samimi olunca sonradan hata yaptığını anlasa bile pişman olmuyor. Ben daha olayın ikinci günü hata yaptığımı anlamıştım" diyen, genç yaşta cezaevine giren yazarın, devrin meşhur fikir adamlarıyla birlikte yaşadığı hatıralar.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Çilenin Böylesi PDF 15.27 MB İndir
Çilenin Böylesi EPUB 17.07 MB İndir
Çilenin Böylesi MOBI 13.48 MB İndir
Çilenin Böylesi ODF 14.38 MB İndir
Çilenin Böylesi DJVU 17.97 MB İndir
Çilenin Böylesi RAR 11.68 MB İndir
Çilenin Böylesi ZIP 10.78 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Benzer Kitaplar
Kitap Yorumları - (5 Yorum)


herhalde hic kimse hapisaneyi boyle anlatamazdi dilindeki sadelik ve samimiyet cok hosuma gitti her kesimden insanin anlayabilecegi bir kitap kitabi okurken sanki o olaylari yasiyorsunuz resmen sizi alip goturuyor herkese tavsiye ediyorum huseyin uzmez farkini sizde farkedin….


Anadolu insanının özelliklerini kendi hayatından kesintilerle oldukça güzel anlatan Hüseyin Üzmez,Dildeki sadelik ile her kesimden kişinin rahatlıkla okuyabileceği bir eser ortaya koymuştur.Eserde dönüm noktaları hızlı geçişler yapılarak okuyucu üzerinde soru işaretleri bırakılmıştır.


Ellili atmışlı yıllarda Türkiyede bir suçlu olmanın , siyasi içeriği olan bir suçtan dolayı cezaevine düşmenin ve adi suçlularla beraber yıllar geçirmenin iç burkutan bir öyküsü olarak kitabı okudum.Kitabı okurken Hüseyin Üzmez’in bugün gördüğümüz medyatik,esprili,herkese hoşgörülü o tuhaf halinin yanı sıra diğer yüzünü de anladığımızda onun sıradışı bulduğum çıkışlarına saygıyla yaklaşmak gerekliliğini hissettim.Üzmez ‘in militanlıktan,cezaevine,particilikten,başarılı devlet memurluğuna , yazarlıktan medyaya uzanan hikayesinin bir bölümü bu kitapta Üzmez’in her zamanki akıcı üslubuyla yazdığı bir çırpıda okunabilecek bir kitap.


HÜSEYİN ÜZMEZİ BİLENLER.ANLATIM TARZINIDA BİLİRLER.ÇOK SADE YAZAR OKURKEN OLAYLARI YAŞARSINIZ.BENİ ETKİLEDİ.OKURKEN EMİNİMKİ SİZDE ETKİLENECEKSİZ.


kendisiyle tanışabilme imkanı bulmuş birisi olarak,gündelik konuşmalarında bile kitaptaki uslubunu kullanan değerli bir şahsiyet.Kitapta ne ise gerçek hayatında da öyle biri.Zaten kitabı okuyunca da ancak böyle olunur deniyor.Tavsiye edilesi, bir çırpıda okunası bir kitap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*