Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı

Kategori: Psikoloji Yazar: Hilal Çorbacıoğlu Yayınevi: Ketebe Yayınevi

Çocuklara Eşlik Etme Sanatı

Tanıtım Bülteni
Ebeveynin mükemmeli mi yoksa yeterlisi mi makbuldür? Ya da şöyle soralım: Mükemmel ebeveyn diye bir şey var mıdır yoksa sadece efsaneleşmiş bir kavram mıdır? Doğru bir iletişimin temelinde ne yatar? Çocuklara karşı sorumluluklarımız nelerdir? Onlara, sosyal düzen ve sınır, mahremiyet ve özgüven algısını nasıl kazandırabiliriz?Hilal Çorbacıoğlu’nun çocuklarla ve ebeveynlerle yaptığı terapilerden ve kendi annelik yolculuğunda edindiği tecrübelerden yola çıkarak kaleme aldığı Çocuklara Eşlik Etme Sanatı, okurun kendi biricik yolculuğuna kapıyı aralıyor. Çocukluk anıları durağında, cesur bir şekilde okurunu gerçek hisleriyle yüzleştirerek derin bir empatinin ve güçlü bir iletişimin önünü açıyor.Temel ihtiyaçlar, hisler ve yeterlilik üzerine tekrar düşündüren bu kitap, yeterli ebeveynliğin sunduğu rahatlığı deneyimlemek için doğru bir rehber. Unutmayalım ki; “Hayatına eşlik ettiğiniz çocuk; çocukluğunuzdaki yaraları iyileştirmek, yeniden kalemi elinize alıp hikâyeyi yazmak için size bir ikramdır.”
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı PDF 6.23 MB İndir
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı EPUB 6.96 MB İndir
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı MOBI 5.49 MB İndir
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı ODF 5.86 MB İndir
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı DJVU 7.32 MB İndir
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı RAR 4.76 MB İndir
Çocuklara Eşlik Etme Sanatı ZIP 4.39 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Benzer Kitaplar
Kitap Yorumları - (5 Yorum)


Bie eğitimci olarak , çocuklarla iletişim konusunda sık sık kendimizi yenilememiz , çağa ayak uydurmamız gerektiğini düşünüyorum.
Bu kitap tüm ebeveynlerin kitaplığında bulunması gereken türde, sade ve akıcı anlatımıyla birlikte , âdeta yazar ile sohbet edercesine ilerliyor, çocuklarla iletişimimizi kuvvetlendirmek adına kesinlikle tavsiyemdir..


Her evde baş ucu olarak bulunması gereken bir kitap. Sade anlatımı ile o kadar güzel noktalara değinilmiş ki. Başladığınızda elinizden bırakmak istemiyorsunuz. Devamlı tekrar tekrar okunabilecek bir kitap


Sade bir dille kaleme almış yazarimiz. Çocuklarımızla doğru bir iletişim kurmak için faydalı olacağını düşünüyorum.


Farklı yaş aralıklarında çocuklarınız var ise bazen kime nasıl davranıp iletişimde bulunacagimizi şaşırıyorken imdadimiza yetişti.. basucu kitabi kesinlikle


her anne babanın okuması gereken kitaplardan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*